Vážení zákazníci u objednávek přijatých od 19.12.2023 nemůžeme garantovat dodání do 24.12.2023. Krásné Vánoce přeje tým Skinbetter.

O NÁS


AlphaRet Overnight Cream 30ML Whiteskinbetter science vznikl v roce 2016, aby vytvořil nový standard v péči o pleť a to nejen pro pacienty, ale i pro lékaře, sestřičky a kosmetičky, kteří pomáhají pacientům, dosáhnout krásné a zdravé pleti.

Naše produkty, které jsou často oceňovány mnoha prestižními cenami, jsou podloženy desetiletími klinického výzkumu a závazkem neustálého dalšího výzkumu péče o pleť.

Produkty skinbetter jsou záměrně vyvíjeny a dostupné pouze prostřednictvím vybraných poskytovatelů. Tento model podporuje lékaře a zákazníky k navázání skutečných smysluplných vztahů. Nejsme jen další kosmetická společnost. Naše mise je využívat sofistikovanou vědu k vytvoření skutečného spojení mezi našimi poskytovateli a opravdovými výsledky pro jejich pacienty.

 

VĚDECKY PROKÁZANÉ ÚČINKY

Na základě desítek let pečlivého výzkumu a s použitím ověřených technologií jsme dokázali vyvinout účinné produkty, jejichž efektivita byla několikrát oceněna. Řada kosmetiky skinbetter představuje revoluční změnu mezi produkty zaměřenými na péči o pleť a stává se novým standardem profesionální péče.

UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ

Když jste spokojeni se svou pletí, cítíte se krásnější a sebevědomější. Těchto uspokojujících výsledků lze dosáhnout s ucelenou řadou produktů skinbetter, které Vám mohou pomoci najít správnou léčbu pro Vaší pleť. V produktech skinbetter najdete vaše nové oblíbené krémy, které dosahují klinicky ověřených výsledků.

REÁLNÉ A VIDITELNÉ VÝSLEDKY

Řada skinbetter je speciálně navržena tak, aby výsledky péče byly opravdu viditelné. Nejedná se jen o produkty vědecky zdokonalené, ale představují i zcela nekomplikovaný způsob péče o pleť. Naše produkty přinášejí úžasné výsledky. Dva až tři skinbetter produkty mohou změnit vnímání Vaší pleti. Cílem péče skinbetter je ujištění se, že ve všech případech budou její účinky reálně znatelné.

 

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ  I  NEKOMEDOGENNÍ  I  BEZ PARABENŮ  I  NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH  I  NEPARFÉMOVANÉ  I  BEZ BARVIV  I  BEZ LEPKU  I  BEZ MÝDLA  I  BEZ SULFÁTŮ

Beauty Shot

 

Zpět do obchodu